top of page

HAKKIMIZDA

1985 yılında Ankara'da faaliyetlerine başlayan ve 30 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe gerek yerel gerekse uluslararası platformlarda hizmetlerini sürdüren firmamız ve ekibimiz, 2014 yılında yeni yüzü ve markası olan PTK Yapı Tasarım & Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. ile özellikle mühendislik ve tasarım alanlarında yetkin projeler üretmek ve uygulamak üzere farklı ve yeni bir açılımda bulunmuştur.

Petek Yapı, alanlarında 20 yılı aşan tecrübelere sahip uzman mühendis ve mimar kadrosu ile, sektöre adımını attığı günden bu yana, gerek kurumsal gerek bireysel anlamda her türlü tasarım ve uygulama projesine çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYON

Mühendislik ve Mimarlık disiplinleri bağlamında taahhüt, inşaat, tasarım ve kentsel dönüşüm alanlarında başarılı uygulamalar yapan Petek Yapı Tasarım Mühendislik, deneyimli kadrosu sayesinde özellikle endüstriyel yapılar ve konutlar konusunda uzmanlaşmaktadır. Ekibimiz ve firmamız, özellikle gıda sektörünün önde gelen kuruluşları için tamamlamış oldukları proje ve uygulamalar ile hijyenik tesisler, gıda üretim tesisleri, soğuk hava depoları gibi özellikli yapılarda, a'dan z'ye anahtar teslim üretim sistemiyle çözüm ortağı olarak öne çıkmaktadır. 

Finansal ve operasyonel fayda odaklı, yüksek kalitede hizmet almanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple müşterilerimize farklılıklarımızı çok iyi anlatarak, 21.yy’ın kaçınılmaz değişimlerini fırsata çevirerek, tüm projelerimizi etkin bir şekilde yönetmek temel amacımız. Bu doğrultuda iş verenlerimize tam zamanında, minimum maliyet ve maksimum kalite ile proje öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini beklentilerin üzerinde sağlayarak en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemizi bizi ve siz değerli iş verenlerimizi geleceğe taşıyacak kalıcı işler yapmanın peşindeyiz.

HEDEFLER

Müşteri taleplerini ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve beklentilerin üzerinde bir hizmet anlayışı geliştirerek dürüstlüğe ve güvene dayalı uzun soluklu çözüm ortaklıkları oluşturmak;​

Projelerimizin geliştirme ve uygulama aşamalarında, yerli ve yabancı tüm yatırımcılar için profesyonel hizmet alabildikleri güvenilir bir iş ortağı, verimlilik, kalite, ve iş güvenliği konularında da uluslararası stardartlarda hizmet veren örnek bir taahhüt firması olmak;​

Kalitenin ön planda olduğu, optimum maliyetli çözümler üreterek, müşteri memnuniyetinden  ödün vermeyen bir çalışma anlayışını benimsemek ve taahhüt edilen süre, standart ve şartlarda işi teslim etmek;​

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak adına, Proje sonrasında da direkt irtibat ve işbirliği halinde olmak;​

Tedarikçilerimiz ve taşeronlarımızla karşılıklı güven esasına dayanan prensiple çalışarak çok sayıda ortak başarıya imza atmak.

bottom of page